Depilatsioon

Lea tegeleb depilatsiooniga juba aastast 2000 ning on väga hinnatud depileerija oma klientide seas.

“Kõige vähem valus!” kinnitavad paljud kui ühest suust. Depilatsiooni on kahte liiki – sugaring ehk suhkruga eemaldamine ning vahaga eemaldamine. Sugaring`i põhivahendiks on SUKAR suhkrupasta.

Mis on sugaring?
Sugaring on Egiptusest ja Põhja-Aafrikast pärit täielikult looduslik karvaeemaldamise meetod.

Miks valida sugaring?
Kui sina kuulud nende naiste hulka, kes pelgavad vahatamismeetodit valu ja tekkiva nahaärrituse tõttu, siis sugaring võib olla just see lahendus, mida vajad. Samuti on oluline, et suhkrupasta on looduslik ega sisalda kunstlikke lisaaineid, mis võivad sinu õrna nahka ärritada.

Lisaks – kui eriti tundlikes piirkondades (kaenlaalused, bikiinipiirkond) kasutada vaharibasid, satuvad need suuremale nahapinnale kui suhkrupastast pallike – sugaring’i puhul ei teki sul ebameeldivat nahaärritust.

Kas sugaring sobib ka sulle?
Suhkrupastaga saab eemaldada ka väga lühikesi karvakesi ja kindlustada maksimaalselt sileda naha. Oled tüdinud, et pärast tavapärast eemaldust kasvavad karvad (liiga) kiiresti tagasi? Sugaring’i eelistades muutuvad karvakesed juba mõne protseduuri pärast õhemaks ja nõrgemaks. Suhkrupastaga karvaeemaldusele on väga vähe vastunäidustusi. Oma õrna toime tõttu sobib see isegi diabeetikutele, kellel on õhuke tundlik nahk.