Teemantlihvimine

Teemantlihvimine ehk mikrodermabrasioon on naha mehaaniline koorimine teemantotsikuga aparaadi abil. Kasutatakse näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel. Sobib kasutamiseks iga nahatüübi korral. Kõige populaarsem ja moodsam lihvimise meetod Euroopas. Meie salongis kasutatakse antud protseduuris Saksamaal valmistatud ning üle maailma tunnustatud CNC Skincare masinaid ja töövahendeid.

Näidustused:

  • armid, venitusarmid
  • epidermise pealmiste kihtide paksendid
  • tuhm, väsinud nahk
  • ummistunud poorid
  • pigmendilaigud
  • naha vananemistunnused, peened kortsud silmade ja suu ümber
  • akne, aknejärgne seisund (k.a aknearmid)

Mikrodermabrasioon (mikrolihvimine) ehk naha lihvimine on pehme ja valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Teemantmikrodermabrasioon on täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur. Mikrodermabrasioon silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni ja peamine – stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale uue hingamise. Aitate nahal uueneda, tema aga „tänab“ Teid oma ilu ja värske väljanägemisega.

Üks protseduur – ja ümbritsevad märkavad Teie kaunist jumet ja siledat nahka. Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest. Teemantlihvimine on täiesti ohutu ja valutu. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde. Vajalik nõuanne – kasutage kindlasti päikesekaitse kreeme. Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud losjoonidest ja paariks nädalaks unustada solaariumide külastamine.

Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat. Vastunäidustused on kuperoosa ja dermatoosi ägenemisstaadium, põletikuline akne, raske diabeet, soolatüükad, rasedus, lahtised haavad, herpes.

Tõhus teemantlihvimine avaldab Sinu näonahale järgmist mõju:

– puhastab, värskendab, pehmendab ja elustab nahka

– ergutab pindmist vereringet ja kiirendab naha uuenemist

– silub pindmisi kortse ja pinguldab lõtvunud nahka

– tasandab ja pehmendab aknearme

– puhastab naha ummistunud pooridest, alandab põletikku

– aitab vabaneda aknest

– pidurdab naha enneaegset vananemist