Küüne-ripsmetehnik

Kunstküünte hooldus ja paigaldamine

Kui loodus ei ole kinkinud teile tugevaid ja pikki küüsi, siis on võimalik geel-, akrüül- ja kangasküünte abil luua imesid – isegi kõige nõrgemad küüned saavad ilusa ja terve välimuse.

Kunstküünte paigaldamiseks kasutatakse mitmeid erinevaid tehnikaid, meie salongis paigaldatakse geel-, akrüül- ja kangasküüsi. Valikus on ka värvilised geellakid, millega saab teha näiteks efektset prantsuse maniküüri. Kasutatavad tooted on kvaliteetsed ja uuenevad kogu aeg.

Küünte pealepanek kestab umbes 1,5 – 2 tundi, hoolduses oleks vaja käia iga 2- 3 nädala tagant.

TEENUSED SALONGIS: Geel-, aküül- või kangasküünte tippidega või vormidega paigaldus, hooldus, küüne parandus, lakkimine, värviliste geelidega katmine.

 

Ripsmepikendused

Tänapäevane «üks-ühele» ripsmete püsipikendamise tehnika on alguse saanud Aasiast. Eestisse jõudis see trend 2004.aastal. Tänaseks on klassikalised mustad naturaalse pikkusega ripsmepikendused kasvanud üsna igapäevaseks ilutooteks.

Ripsmepikendused on nagu loomulikud ülipikad ripsmed, kus kunstripsmed ühendatakse naturaalsetega ühekaupa umbes 0,5 mm kaugusele nahapinnast. Tänu sellele pääseb hapnik ripsmejuureni ning tagab pärisripsmete loomuliku liikuvuse ja kasvutsükli. Ripsmepikenduste kinnitamine toimub spetsiaalse musta molekulaarliimi abil ning on valutu ja tervisele ohutu.

TEENUSED SALONGIS: Ripsmepikenduste paigaldus, hooldus (kas peale 2 või 3 nädalat), Swarowski kristallide paigaldus

AJA BRONEERIMINE: Marina, 5179938